Řádné volby do AS FŽP UJEP – 29. 5. 2023 až 4. 6. 2023

Řádné volby pro funkční období Akademického senátu FŽP od 15. září 2023 do 14. září 2026 se uskuteční ve dnech 29. 5. 2023 až 4. 6. 2023 elektronicky.
Volí se šest akademiků do akademické komory a pět studentů do studentské komory AS FŽP UJEP.

Kandidáti do Akademické komory AS FŽP UJEP (abecedně):

Kandidáti do studentské komory AS FŽP UJEP (abecedně):

• Ing. Gabriela Bílková (studentka 2. ročníku PhD SP ECHT
  • Michael Hožďala (student 2. ročníku Bc SP OŽP, spec. OPK) – volební prezentace
  • David Jiránek (student 3. ročníku Bc SP OŽP, spec. TOŽP)
  • Jakub Kostka (student 2. ročníku Bc SP OŽP, spec. TOŽP) – volební prezentace
  • Ondřej Soukup (student 3. ročníku Bc SP AGI) – volební prezentace
  • Nikol Suková (studentka 3. ročníku Bc SP OŽP, spec. TOŽP)

Harmonogram voleb:

1. Přijímání návrhů na kandidáty
Členové akademické obce mohou podávat písemné návrhy kandidátů k rukám předsedy volební komise nebo prostřednictvím členů volební komise do 22. 5. 2023 do 14:00.

Návrh na kandidáta musí obsahovat: jméno navrženého kandidáta, podpis navrhovatele, e-mail kontakt navrženého, souhlas a podpis navrženého.

2. Představení kandidátů
Každý kandidát může předat volební komisi svoji prezentaci s fotografií v elektronické podobě, která bude neprodleně vyvěšena na stránkách FŽP a bude přístupná po celou dobu trvání voleb.

3. Volba kandidátů do AS
Volba kandidátů proběhne elektronickou formou ve dnech od 29. 5. 2023 od 9:00 do 4. 6. 2023 do 23:59. Voliči obdrží na své univerzitní a studentské e-maily odkaz na volební aplikaci s jednoznačným kódem.

Složení volební komise:

• Mgr. Diana Holcová, Ph.D. – předsedkyně volební komise