Vyhlášení řádných voleb zástupců FŽP do Akademického senátu UJEP

Akademický senát UJEP vyhlásil na svém řádném zasedání dne 26.10. v souladu s Čl. 2, odst. 1 Volebního řádu AS UJEP řádné volby zástupců fakult do AS UJEP pro funkční období od 1. 1. 2023 do 31. 12. 2025.

Do 21.11. 2022 do 13:00 obdržela volební komise následující návrhy na kandidáty do AS UJEP, z nichž byly 21. 11 . 2022 sestaveny dvě kandidátní listiny viz níže:

Kandidátní listina akademických pracovníků

• Ing. Elznicová Jitka, Ph.D. – navrhl Ing. Mgr. Petr Novák
  • Ing. Tolaszová Jitka, Ph.D. – navrhl Mgr. Miloslav Kolenatý – dodatečně vyřazena viz rozhodnutí dílčí volební komise
  • Ing. Vosátka Jakub, Ph.D. – navrhla Mgr. & Mgr. Kateřina Marková, Ph.D.

Kandidátní listina studentů – doplněná o zaslané volební programy

• Jakub Kostka – volební program– navrhla Mgr. & Mgr. Kateřina Marková, Ph.D.
  • Michael Hožďala  – volební program – navrhla Mgr. & Mgr. Kateřina Marková, Ph.D.

Harmonogram voleb:

1. Přijímání návrhů na kandidáty do 21. 11. 2022. Členové akademické obce mohou podávat písemně návrhy kandidátů k rukám předsedy volební komise i prostřednictvím členů komise do 21. 11. 2022 do 13:00.
    Návrh na kandidáta musí obsahovat: navržení, podpis navrhovatele, e-mail kontakt navrženého, souhlas a podpis navrženého viz formuláře níže.
  2. Z platných návrhů na kandidáty AS UJEP sestaví dílčí volební komise dvě kandidátní listiny – na jedné jsou uvedeni akademičtí pracovníci a na druhé studenti. Kandidátní listiny budou zveřejněny nejpozději dne 21. listopadu 2022 na úřední desce FŽP UJEP.
  3. Představení kandidátů: Každý kandidát může předat komisi svoji prezentaci v elektronické podobě, která bude neprodleně vyvěšena na stránkách FŽP a bude přístupná po celou dobu voleb.
  4. Volby proběhnou dne 29. 11. 2022 od 10:00 do 14:00 v budově FŽP – CPTO (ve vstupní hale na adrese Pasteurova 15, Ústí nad Labem).

Harmonogram voleb do AS UJEP 2022 na FŽP UJEP

AS UJEP návrh kandidáta – akademici

AS UJEP návrh kandidáta – studenti

Organizační pokyny k volbám

Složení dílčí volební komise:

• Mgr. Ing. Petr Novák – předseda dílčí volební komise
  • Mgr. Kateřina Marková, Ph.D.
  • Lukáš Hodek
  • Ondřej Soukup