Vedoucí/ho odboru životního prostředí MÚ Hořice

Náplň práce: Řízení chodu a vedení týmu pracovníků odboru životního prostředí Městského úřadu Hořice, který vykonává státní správu v oblasti ochrany přírody a krajiny, lesního hospodářství, ochrany ovzduší, odpadového hospodářství, vodoprávního úřadu, ochrany zemědělského půdního fondu, myslivosti a rybářství. Prostřednictvím řízení odboru se vedoucí podílí na ochraně a tvorbě životního prostředí a rozvoje zeleně ve městě.

Kvalifikační požadavky: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu, zejména v oboru ekologie a ochrany životního prostředí nebo příbuzných oborech

Nabízíme: zajímavou a různorodou práci, zázemí úřadu s dobrým kolektivem, pracovní poměr na dobu neurčitou, pět týdnů dovolené, motivační finanční ohodnocení, 3 dny zdravotního volna, stravenky, příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb, podpora při studiu a dalším vzdělávání, pružný začátek a konec pracovní doby.

Termín: Přihlášky je nutné doručit na adresu MÚ Hořice, nejpozději do  18. 11. 2020 do 10.00 hod.

Další podrobnosti a náležitosti přihlášky naleznete zde a na adrese horice.org/volna-mista