Informace k elektronickému zápisu předmětů

V souladu s harmonogramem akademického roku bude elektronický zápis předmětů v systému IS/STAG pro všechny studijní programy, formy a ročníky studia na FŽP UJEP otevřen v pondělí 13.9.2021 od 18:00. Předměty lze zapisovat nejdéle do 1.10.2021, ale s ohledem na velmi brzký začátek výuky (začíná již 20.9.2021) doporučujeme provést zápis předmětů co nejdříve.

Případné kolize v rozvrhu, chybějící předměty, nedostatečnou kapacitu a další nedostatky prosím neprodleně oznamte na emailovou adresu: .

Studenti studijních programů Revitalizace krajiny a Odpadové hospodářství si již zapisují předměty k opakování bez vypsaných časů a místností. Povinností studentů je kontaktovat svého vyučujícího s požadavkem na stanovení podmínek úspěšného zakončení předmětů.

Ing. Jan Popelka, Ph.D.
Proděkan pro studium