Soutěž pro studenty vysokých škol od Möbelix

Navrhni si studentský pokoj snů a vyhraj 3 x 8 000 Kč

Studentský pokoj snů. Možnosti jsou neomezené, můžeš použít designérský program, vytvořit návrh ve vlastním programu, hodit to do prezentace nebo nakreslit. Kreativitě se meze nekladou! Čím „ulítlejší“ a zajímavější, tím lepší!

Tady je několik podmínek, které bude naše porota v rámci zaslaných návrhů posuzovat:

• Tvůj dokonalý studentský pokoj by měl být jen a jen tvým nápadem.
  • Hlavními kritérii jsou originalita, kreativita, komplexní kvalita návrhu i propracovanost detailů.

Výhra: Voucher v hodnotě 8 000 Kč na nákup čehokoliv ze sortimentu Möbelix pro 3 vítězné projekty.

Potřebuješ novou postelPsací stůl? Nebo prostě toužíš po nové trendy pohovce? Vybraný kousek bude pouze tvou volbou! Jak svou zaslouženou odměnu zužitkuješ, bude jen a jen na tobě.

Soutěž probíhá od 28. září do 30. listopadu 2022. Během těchto dvou měsíců nám můžeš poslat své vypracování na e-mail

Důležité: Abychom tě mohli zařadit do soutěže, pošli nám spolu se soutěžním vypracováním i svůj souhlas se zpracováním osobních údajů.

Zúčastnit se může student či studentka vysoké školy.

Ještě pár legislativních opatření na závěr:

Kompletní pravidla a podmínky soutěže jsou k dispozici ZDE.

Bližší informace ZDE.