SOUTĚŽ: Studenti pro přírodu 2021

Celostátní soutěž bakalářských a diplomových prací v oblasti životního prostředí

Soutěž Czech Envi Thesis hledá nejlepší studenty bojující za ochranu přírody napříč vysokými školami v České republice. Podporuje tak mladé talenty a popularizuje výsledky jejich vědecké činnosti, které by rozhodně neměly skončit zaprášené v šuplíku. Jestli jsi i ty dopsal bakalářskou nebo diplomovou práci zabývající se problematikou životního prostředí, přihlas se do Czech Envi Thesis.

Soutěžící může být každý, kdo od 1. října 2020 úspěšně obhájil (nebo do konce září 2021 obhájí) svou bakalářskou nebo diplomovou práci zabývající se životním prostředím ze společenskovědního pohledu.

Představte všem Vaší práci a odneste si zpětnou vazbu, zkušenosti a nové impulsy do budoucna.

Výherce nejlepší práce získá 30 000 Kč.

Přihlášení najdete zde. Vyplňte přihlášku a společně s kvalifikační prací odešlete. Odešlete přihlášku společně s kvalifikační prací.