Ocenění Fakulty životního prostředí Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem

Na XXVI. Mezinárodním kongresu a výstavě ODPADY – LUHAČOVICE 2018 získala Fakulta životního prostředí UJEP diplom jako nejúspěšnější fakulta v hodnocení diplomových prací v oblasti odpadového hospodářství za 20 let trvání Ceny Karla Velka. Fakulta životního prostředí se pravidelně zúčastňuje hodnocení diplomových prací z oboru odpadového hospodářství Ceny Karla Velka. Hodnocení provádí nezávislá komise Ministerstva životního prostředí. Letošní ročník byl jubilejní – 20. a proto bylo 15 univerzit, které se soutěže během uplynulé doby zúčastnily hodnoceno podle výsledků umístění diplomových prací z oboru odpadového hospodářství. Pro naši Fakultu je to jistě významné ocenění.