Fotosoutěž na téma “Země a klima”

Fakulta životního prostředí ve spolupráci s Přírodovědeckou fakultou oznamuje zahájení fotosoutěže s motivem “Země a klima”. Tato soutěž, která je součástí širšího úsilí o osvětu v oblasti ochrany životního prostředí, zve veřejnost k vyjádření prostřednictvím fotografie o důležitosti ochrany naší planety a klimatických změn.

Účastníci mají možnost zúčastnit se této fotosoutěže zasláním jedné fotografie, která vystihuje téma Země a klimatická změna na adresu . Soutěž probíhá od 25. března do 15. dubna 2024.

Vybrané snímky budou vystaveny v Centru přírodovědných a technických oborů UJEP od 22. do 30. dubna 2024, a o výhercích (1. – 3. místo) rozhodne online hlasování veřejnosti. Zahájení výstavy se uskuteční v rámci akce Den Země na UJEP.

Nejlepší snímky budou odměněny cenami od společnosti Kokoza v hodnotě až 2 000 Kč, specializující se na domácí kompostování a pěstování. Podrobné informace o soutěži a pravidla jsou k dispozici na webových stránkách www.fzp.ujep.cz/neveda.

Připojte se k této významné soutěži a dejte světu najevo, jak důležité je chránit naši planetu pro budoucí generace.