Druhé kolo zápisů do studia

Ve čtvrtek 21.9. a v pátek 22.9. na naší fakultě proběhlo druhé kolo zápisů do studia pro následující akademický rok. Studenti se přidají k první skupině, jež přišla k zápisu na konci srpna. Již nyní můžeme říci, že pro naše “prvňáčky” chystáme možnost se společně seznámit jak mezi sebou napříč obory, tak i se základními informacemi o naší fakultě a studiu na ní. K tomuto účelu poslouží seznamovací kurz, který proběhne v druhém výukovém týdnu.

Fakulta poprvé přijímá studenty do oborů Environmentální geoinformatika, což je zcela nově akreditovaný navazující studijní program určený pro zejména absolventy bakalářského studijního programu Aplikovaná geoinformatika, ale uplatnění v něm naleznou i Bc. absolventi z oborů informačních technologií jiných fakult. Dále byli studenti přijímáni do oboru Obnova krajiny, který reaguje na nejmodernější trendy oblasti revitalizačních a rekultivačních nástrojů. Od toho akademického roku FŽP také zastřešuje program Analytická chemie životního prostředí a toxikologie, realizovaný společně s PřF. Věříme, že noví absolventi budou odrážet kvalitu nově otevřených studijních programů. Všem novým i stávajícím studentům přejeme mnoho úspěchů v novém akademickém roce a vůbec celém jejich studiu na naší univerzitě.